Obec Veľký Kýr : ZlatyErb.sk 2011 – Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže

ZlatyErb.sk 2011 – Slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže

Najlepšia elektronická služba samospráv za digitalizáciu obecnej kroniky a miestnych publikácií 


Najlepšia elektronická služba samospráv:

 

Vyhlásenie výsledkov súťaže ZlatyErb.sk 2011 sa uskutočnilo 26.10.2011 v Bratislave, v hoteli Crowne Plazza vo Veľkej sále London, v rámci medzinárodného kongresu ITAPA 2011.

V tomto roku záštitu prevzali Iveta Radičová, predsedníčka vlády, Ján Figeľ, 1. podpredseda vlády a minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja, Lucia Žitňanská, ministerka spravodlivosti a Roland Sill, splnomocnenec vlády Slovenskej republiky pre informačnú spoločnosť.

Súťaž ZlatýErb.sk každoročne vyhlasuje spoločne Únia miest Slovenska a Občianske združenie eSlovensko pod záštitou vysokých ústavných činiteľov Slovenskej republiky. Súťaž sa uskutočňuje aj vďaka podpore partnerov: spoločnosti DEXIA BANKA Slovensko a INFOSTAT. Súťaž je usporiadaná v spolupráci s verejným informačným portálom pre samosprávy Mesto.sk a medzinárodnou konferenciou ITAPA.

Hlavným cieľom súťaže ZlatyErb.sk je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty, podporiť výmenu skúseností a ohodnotiť snahu zástupcov samospráv účinne využívať informačno-komunikačné technológie k zvyšovaniu kvality a prístupnosti služieb samosprávnych krajov, miest, mestských častí a obcí verejnosti.

 Viac na: http://www.zlatyerb.sk/rocnik2011.htm


©  Obec Velky Kyr | created by Era Web solutions s.r.o. & Mgr. Daniel Szaraz Webstern s.r.o.