Obec Veľký Kýr : Nová webová stránka obce

31.03.2017

Pripravili sme pre Vás novú webovú stránku obce. Medzi hlavné novinky patrí responzívny a adaptívny dizajn, ktoré sú dnes štandardom pri tvorbe webových stránok. Čo to znamená? Nová webová stránka je plne prispôsobená na zobrazovanie v mobilných zariadeniach, napr. telefónoch alebo tabletoch. Pribudlo niekoľko nových funkcií, ako kalendár podujatí, nové moduly zobrazovania zmlúv, objednávok a faktúr atď.

Zvýšili sme rozlíšenie webových stránok na Full HD 1920x1080. Anglická verzia (Information about the village) bola skorigovaná rodeným Angličanom. Maďarská verzia stránky bola skorigovaná úradným prekladateľom. Zasadnutia obecného zastupiteľstva sú k dispozícii v HD kvalite. Pribudol nový operátor digitálnych máp.

 

HLAVNÉ MENU - je k dispozícii priamo v prehliadači mobilného telefónu/tabletu

 

SCR. SHOT -  z prehliadača mobilného telefónu

   

 

SCR. SHOT - zobrazovanie Aktualít

 

SCR. SHOT - nový modul zobrazovania zml-obj-fak

  

 

Portál velkykyr.sk prevádzkuje spoločnosť Webstern s.r.o., konateľ Mgr. Daniel Száraz

  • Spoločnosť v roku 2015 participovala na Národnom projekte DCOM v rámci OPIS. Cieľom tohto projektu bolo vybudovanie Dátového centra obcí a miest (DCOM) pre sprístupnenie elektronických služieb obciam a mestám. Projekt získal ocenenie EuroCloud Award 2015 a patrí medzi najlepšie európske cloudové projekty roka 2015.
  • Spoločnosť v roku 2011 získala v súťaži ZlatýErb.sk pre obec Veľký Kýr titul „Najlepšia elektronická služba samospráv“, ktorú každoročne vyhlasuje Únia miest Slovenska pod záštitou vysokých ústavných činiteľov Slovenskej republiky. Hlavným cieľom tohto projektu je podporiť informatizáciu slovenských samospráv a oceniť výnimočné projekty.

©  Obec Velky Kyr | created by Era Web solutions s.r.o. & Mgr. Daniel Szaraz Webstern s.r.o.