Obec Veľký Kýr : Futbal: Majstrovstvá oblasti Nové Zámky

06.09.2011

4. KOLO: V. Kýr - Zemné 4:1 (3:0), 16.Csámpai, 24. Mester, 28. Száraz, 80. Csepedi - 90. + Stojka. Domáci nastúpili v tejto sezóne prvýkrát v plnej sile a podali výborný výkon. Ešte do prestávky strelili tri pekné góly, z ktorých Mesterov do šibenice bol exportný. Velký Kýr po zmene strán hru kontroloval. Hostia znížili až v samom závere.

Futbal: Majstrovstvá oblasti Nové Zámky

Podhájska deklasovala Šurany, vo Svodíne ako na hokeji

4. KOLO:
V. Kýr - Zemné 4:1 (3:0), 16.Csámpai, 24. Mester, 28. Száraz, 80. Csepedi - 90. + Stojka. Domáci nastúpili v tejto sezóne prvýkrát v plnej sile a podali výborný výkon.Ešte do prestávky strelili tri pekné góly, z ktorých Mesterov do šibenice bol exportný. Velký Kýr po zmene strán hru kontroloval. Hostia znížili až v samom závere.

Kmeťovo - Úľany n .Ž 3:0 (2:0), 24. M. Jurkáček, 41. J. Švec, 57. Fukas (11 m).
Prvý polčas bol v celku vyrovnaný, pričom strelecká efektivita bola na strane domácich, ktorí získali dvojgólové vedenie.Po zmene strán malo Kmeťovo už jednoznačnú prevahu a hostí od vyššej prehry zachránil ich dobre chytajúci brankár.

Rastislavice - Vlkas 5:2 (3:0), 45. a 58. J. Arpáš, 5. Letko (11 m), 11. Vida, 82. Hlavatý - 76. mačovský, 90. Matúš Slovák. Domáci produkovali od úvodných minút peknú, kombinačn a troma gólmi už do prestávky rozhodli o svojom víťazstve.Hostia svojim výkonom v zápase sklamali a skorigovať výsledok sa im podarilo po hrubých chybách domácej obrany.

Semerovo - Kolta 3:0 (1:0), 30. Kršák, 66. Grúnsky, 90. Bila. V susedskom derby boli domáci lepším mužstvom a do polčasu sa ujali vedenia. Po zmene strán sa hostia burcovaní nestarnúcim Martiškom snažili o zvrat, ale veľa nebezpečenstva pre domácu bránu neznamenali. Víťazstvo Semerova pečatil v poslednej minúte striedajúci Bila.

Podhájska - Šurany B 8:0 (4:0), Janák 5, Kiripolský, Kanás, Tomaščík. Diváci v Podhájskej videli úplne jednoznačný zápas, v ktorom domáci okrem gólov nevyužili ešte rad vyložených príležitostí a mohli si dokonca dovoliť zahodiť aj pokutový kop. Hostia pôsobili počas celého stretnutia úplne odovzdaným dojmom a nezmohli sa prakticky na nič.

Salka - D. Ohaj 2:1 (1:0), 11. Štugel, 88. Flekáč - 65. Hatala. Šláger kola priniesol kvalitnú hru z oboch strán.
V prvom dejstve využili domáci jednu zo svojich šanci. Po zmene strán zapli hostia na vyššie obrátky a po zásluhe sa im podarilo vyhrať.Až do konca sa potom oba celky snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu, čo sa podarilo v závere domácim.

Svodín - Mojzesovo 8:4 (5:3), Porubszki 4, Barna 2, Repka, Árendás - Vančík 2, Mesároš, Halás. Ako tmu nasvedčuje výsledok, v tomto stretnutí prakticky neexistovali obrany. Oba celky hrali útočný futbal , v ktorom domáci využili viac zo svojich príležitostí a zaslúžene zvíťazili hokejovým výsledkom.