Obec Veľký Kýr : Výzva k predkladaniu žiadostí o udelenie značky kvality Regionálny produkt NITRAVA

20.08.2019

MAS CEDRON-NITRAVA si Vás dovoľuje upozorniť, že dňa 1.8.2019 bola vyhlásená Výzva k predkladaniu žiadostí o udelenie značky kvality  "Regionálny produkt NITRAVA" pre produkty a služby. Viac informácií a podmienky nájdete na našej novej webovej adrese venovanej regionálnemu produktu NITRAVA www.produktnitrava.sk/vyzvy/

O značku sa môžu uchádzať výrobcovia kvalitných produktov rôzneho druhu, ktoré spĺňajú kritéria kvality a pôvodu. Taktiež sa o značku môžu uchádzať aj poskytovatelia služieb.

Určite máte vo svojom okolí, šikovných ľudí, ktorých výrobky, alebo služby by mohli byť nositeľmi značky kvality a tým prezentovať sebe aj celé naše územie.

Držitelia značky kvality budú prezentovaní na spomínanej web stránke, budú zaradení do katalógu výrobcov a producentov, majú možnosť zúčastňovať sa rôznych prezentácií, výstav, jarmokov, trhov, ... (bezplatne). Držitelia značky kvality majú možnosť získať dotáciu na podporu svojej činnosti do výšky 5000 EUR z rozpočtu NSK prostredníctvom MAS CEDRON – NITRAVA. Taktiež MAS nakupuje na prezentáciu územia výrobky primárne od držiteľov regionálnej značky kvality.

https://produktnitrava.sk/vyzvy/


©  Obec Velky Kyr | created by Era Web solutions s.r.o. & Mgr. Daniel Szaraz Webstern s.r.o.